Law Car – Pomoc drogowa 24h Poznań

Autoholowanie Poznań

Natychmiastowe Autoholowanie

Zaskoczyła Cię usterka w czasie podróżowania samochodem? Uczestniczyłeś w stłuczce lub wypadku? Twoje auto jest na tyle uszkodzone, że nie można odpalić silnika? Najprawdopodobniej potrzebne Ci będzie autoholowanie. W Poznaniu i okolicach możesz liczyć na naszą pomoc drogową! Jedną ze świadczonych przez firmę Law-Car usług jest bowiem usuwanie niesprawnych pojazdów z drogi.

Szybkie Autoholowanie

Szybko zjawimy się na miejscu awarii z odpowiednim sprzętem! Doświadczony mechanik zdiagnozuje problem i oceni, czy konieczne jest przetransportowanie Twojego pojazdu do warsztatu mechanicznego, czy też jest szansa, aby usunąć usterkę od ręki. Jeżeli niezbędne będzie autoholowanie, odstawimy samochód do naprawy pod adres, który nam wskażesz lub do najbliższego zakładu. Oferujemy także pomoc firm, z którymi na co dzień współpracujemy.

Pomoc Drogowa, Holowanie laweta Poznań24h
Pomoc 24h/7

Możesz liczyć na naszą pomoc drogową w Poznaniu przez całą dobę!

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w trasie? Nie martw się, zaraz je dowieziemy!

Awaryjne odpalanie

Samochód nie chce odpalić? My sobie z tym poradzimy!

Szybka reakcja

Ekspresowo przyjedziemy z pomocą we wskazane miejsce!

Jak świadczymy usługi Autoholowania Pojazdów na terenie Poznania?

Nasze usługi świadczymy przez całą dobę i reagujemy na każde zgłoszenie. Po przybyciu na miejsce awarii czy zdarzenia odpowiednio oznakowujemy je, aby w sposób bezpieczny dla Ciebie oraz innych uczestników ruchu załadować pojazd na lawetę. Dysponujemy samochodem z opuszczaną do poziomu drogi specjalną platformą, na którą za pomocą wyciągarki wciągany jest samochodów. Ta stalowa lina jest w stanie uciągnąć auto ważące nawet kilka ton.
Dzięki temu, że dysponujemy nowoczesnym sprzętem, możemy zapewnić holowanie aut, takich jak m.in.:

  • dostawcze,
  • osobowe,
  • motocykle,
  • busy,
  • quady

Kiedy jest zakazane samodzielne autoholowanie?

Kiedy samochód nie nadaje się do jazdy, nie ryzykuj z działaniem na własną rękę! Lepiej wezwij profesjonalną pomoc drogową, taką jak nasza! Pamiętaj, że zgodnie z obowiązującymi przepisami zabronione jest samodzielne holowanie auta, m.in.:

  • z przyczepą lub naczepą,
  • o niesprawnych hamulcach lub układzie kierowniczym (chyba że metoda holowania auta wyklucza konieczność ich użycia),
  • na autostradzie.

W takich przypadkach może to zrobić jedynie pojazd specjalnie do tego przeznaczony, czyli laweta.

Auto zastępcze z OC sprawcy

Jeśli Twoje auto zostało uszkodzone przez kogoś innego i konieczna jest jego naprawa, możesz skorzystać z prawa do pojazdu zastępczego w ramach ubezpieczenia z OC sprawcy. Oferujemy Ci bezgotówkowo auto zastępcze – nie musisz za nie płacić i użytkujesz pojazd przez cały okres likwidacji szkody, co jest znacznie korzystniejszą opcją od tej, którą daje ubezpieczalnia. Jeśli miałeś samochód ubezpieczony dodatkowo w Autocasco, również pomożemy Ci skorzystać z tej możliwości sfinansowania jego naprawy w warsztacie mechanicznym.

Autoholowanie całą dobę

Pamiętaj, że dzięki autoholowaniu znacznie szybciej rozwiążesz swój problem. Nasi wykwalifikowani pracownicy zadbają o to, aby usługę wykonać z zachowaniem wszelkich niezbędnych środków bezpieczeństwa. Jeśli przydarzy Ci się awaria unieruchamiająca pojazd w Poznaniu lub jego okolicach, pamiętaj, że możesz na nas liczyć 24 h/dobę 7 dni w tygodniu!

Miałeś stłuczkę lub wypadek?

Zadzwoń do naszego zespołu, a my przyjedziemy z pomocą jak najszybciej i odholujemy twój pojazd do wyznaczonego miejsca lub zajmiemy się jego naprawą w naszym warsztacie

Nasze usługi

Pomoc Drogowa

Pomoc drogową na telefon w Poznaniu i okolicach!

Holowanie aut

Oferujemy holowanie samochodów osobowych i najróżniejszych maszyn!

Laweta

Zapewniamy samochód w ramach pomocy drogowej!