Law Car – Pomoc drogowa 24h Poznań

Holowanie aut, pojazdów Poznań

Holowanie samochodów Poznań

W ramach świadczonej przez nas pomocy drogowej na terenie Poznania i okolic oferujemy, m.in. holowanie samochodów osobowych oraz pojazdów dostawczych/ciężarowych, motocykli, quadów i najróżniejszych maszyn. Dysponujemy odpowiednim sprzętem specjalistycznym i wykwalifikowanym zespołem pracowników, dzięki czemu możemy zagwarantować bezpieczną i sprawną realizację każdego zlecenia. Zapewniamy też dbałość o auta, które klienci powierzają nam do transportu.

Pomoc Drogowa, Holowanie laweta Poznań24h

Holowanie samochodów 24/7
Poznań i Okolice

Dzięki temu, że działamy przez 7 dni w tygodniu 24 h na dobę, każdy kierowca potrzebujący holowania samochodu, może do nas zadzwonić. Jest to bowiem usługa, która wymaga odpowiedniego przygotowania i zastosowania się do przepisów ruchu drogowego. Dodatkowo muszą być spełnione określone wymagania techniczne – np. pojazd holujący powinien być cięższy od auta holowanego i mieć mocny silnik. Spełniamy te i inne warunki umożliwiające nam świadczenie tego rodzaju usług.

Pomoc 24h/7

Możesz liczyć na naszą pomoc przez całą dobę!

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w trasie? Nie martw się, zaraz je dowieziemy!

Awaryjne odpalanie

Samochód nie chce odpalić? My sobie z tym poradzimy!

Szybka reakcja

Ekspresowo przyjedziemy z pomocą we wskazane miejsce!

Jakie auta można holować?

Masz wątpliwość, czy Twoje auto nadaje się do holowania? Oto sytuacje, w jakich ta usługa jest możliwa do realizacji:

  • w wyniku kolizji uszkodzeniu uległy elementy blacharskie typu zderzak, drzwi, tylna klapa itd.;
  • przegrzany lub zatarty silnik,
  • zerwany pasek wieloklinowy, napędzający alternator,
  • usterka cewki zapłonowej,
  • awaria przewodów wysokiego napięcia,
  • zatankowanie niewłaściwego paliwa np. benzyny zamiast ropy,
  • awaria któregoś z czujników, która uniemożliwia uruchomienie silnika albo zagraża bezpieczeństwu jazdy,
  • uszkodzony układ chłodniczy.

Przy każdej z tych usterek odstawimy Twój samochód do wskazanego przez Ciebie warsztatu lub możesz skorzystać z pomocy mechaników, z którymi współpracujemy na co dzień.
Kiedy jeszcze możesz zlecić nam holowanie pojazdów? Pomocy w tym zakresie będziesz potrzebować np. wtedy, gdy kupiłeś samochód za granicą i chcesz go sprowadzić bezpiecznie do Polski. To rozwiązanie, z którego często korzystają zwłaszcza komisy. Odbierzemy auto z dowolnego miejsca i dostarczymy je sprawnie oraz bez uszczerbku pod wskazany adres. Nasi doświadczeni kierowcy poradzą sobie na każdej trasie i w możliwie najkrótszym czasie je przetransportują.

Skorzystaj z auta zastępczego!

Twój samochód w wyniku zdarzenia drogowego spowodowanego przez innego kierowcę trafił do warsztatu? Skorzystaj z auta zastępczego z OC sprawcy! Pomożemy Ci je uzyskać bezgotówkowo! Zamiast pożyczać od rodziny czy znajomych, na czas likwidacji szkody będziesz je bezpłatnie użytkować – to bardzo korzystne rozwiązanie! Twój pojazd jest objęty polisą Autocasco? Tu również możesz liczyć na naszą szybką pomoc w kwestii poinformowania ubezpieczyciela o zniszczeniach oraz uzyskania zwrotu kosztów za jego naprawę! 

Zleć nam holowanie auta!

Jeśli więc uszkodziłeś koło, rozładował się akumulator lub z innego powodu Twój pojazd jest unieruchomiony, skontaktuj się z nami – profesjonalna pomoc drogowa w Poznaniu dotrze wszędzie tam, gdzie będziesz jej pilnie potrzebował! Odholujemy niesprawny samochód do domu lub do warsztatu. Oprócz szybkiej reakcji na Twoje zgłoszenie gwarantujemy także konkurencyjne ceny. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w branży, nowoczesnego sprzętu i sprawnego holowania!

Miałeś stłuczkę lub wypadek?

Zadzwoń do naszego zespołu, a my przyjedziemy z pomocą jak najszybciej i odholujemy twój pojazd do wyznaczonego miejsca lub zajmiemy się jego naprawą w naszym warsztacie

Nasze usługi

Autoholowanie

Autoholowanie w Poznaniu i okolicach możesz liczyć na naszą pomoc drogową!

Pomoc Drogowa

Pomoc drogową na telefon w Poznaniu i okolicach!

Laweta

Zapewniamy samochód w ramach pomocy drogowej!