Law Car – Pomoc drogowa 24h Poznań

Laweta Poznań - Cennik

Laweta 24/7
Poznań i Okolice

Nawet najbardziej doświadczonym kierowcom zdarzają się takie sytuacje na drodze, kiedy niemożliwe jest już holowanie pojazdu, tylko konieczna jest laweta, aby go przetransportować do warsztatu mechanicznego. Zapewniamy taki specjalistyczny samochód w ramach pomocy drogowej świadczonej 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Działamy na terenie Poznania i okolic, obsługując klientów indywidualnych i firmowych. Chcesz tanio przewieźć swoje auto? Sprawdź cennik, jaki obowiązuje na nasze usługi!
Pomoc Drogowa, Holowanie laweta Poznań24h
Pomoc 24h na dobę / 7 dni w tygodniu

Możesz liczyć na naszą pomoc przez całą dobę!

Dowóz paliwa

Zabrakło paliwa w trasie? Nie martw się, zaraz je dowieziemy!

Awaryjne odpalanie

Samochód nie chce odpalić? My sobie z tym poradzimy!

Szybka reakcja

Ekspresowo przyjedziemy z pomocą we wskazane miejsce!

Co to jest laweta i jakie ma zastosowanie?

To inaczej platforma załadunkowa/przyczepa służąca do przewożenia niesprawnych pojazdów. Bez niej w wielu przypadkach niemożliwa jest skuteczna pomoc drogowa w Poznaniu. Nasza tania laweta wyposażona jest we wyciągarkę, za pomocą której można wciągać i ustawiać uszkodzony pojazd w bezpieczny sposób.

Najczęściej wykorzystuje się ją do holowania samochodów:

 • powypadkowych,
 • uszkodzonych,
 • niesprawnych,
 • TIR-ów,
 • aut ciężarowych.
Oprócz tego używana jest także do holowania specjalistycznego

Na lawecie można przewozić m.in.:

 • sprzęt budowlany,
 • ciężkie materiały,
 • maszyny – m.in.
 • rolnicze,
 • przyczepy
 • campingowe,
 • łodzie.

Dzięki temu, że nasz sprzęt ma wyciągarkę, to możemy go wykorzystywać także do realizacji w trudnych warunkach. Dotyczy to np. wydobywania pojazdów z rowów czy stawiania na koła przewróconych aut osobowych albo ciężarowych.

Oferowana przez nas tania pomoc obejmuje więc szeroki zakres usług, według indywidualnie dopasowywanego cennika.

Miałeś stłuczkę lub wypadek?

Zadzwoń do naszego zespołu, a my przyjedziemy z pomocą jak najszybciej i odholujemy twój pojazd do wyznaczonego miejsca lub zajmiemy się jego naprawą w naszym warsztacie

Kiedy trzeba wezwać lawetę?

Powodem wezwania pomocy drogowej z lawetą może być np. wypadek, kolizja czy niespodziewana awaria. Pojazd, który ma uszkodzone elementy układu kierowniczego, hamulcowego czy światła (rozbity całkowicie przedni reflektor) nie może się samodzielnie poruszać ani być holowany.

Innego rozwiązania niż specjalna platforma nie ma także wtedy, gdy zniszczysz kartę służącą do uruchamiania auta czy nastąpi zdarzająca się w starszych pojazdach blokada stacyjki. W tym ostatnim przypadku jazda bez kluczyka spowoduje zablokowanie się kierownicy.

Obojętnie w jakiej sytuacji będziesz potrzebować pomocy drogowej, wzywając nas, spokojnie odpowiedz na wszystkie wstępne pytania, które pozwolą szybciej zapewnić Ci wsparcie techniczne. Działamy na terenie Poznania i okolic – podaj więc nam dokładną lokalizację, co ułatwi nie tylko oszacowanie kosztu transportu, ale określenie czasu, w jakim jesteśmy w stanie do Ciebie dotrzeć ze specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu wprowadzimy samochód na ramę transportową i zabezpieczymy go poprzez unieruchomienie.

Poza uszkodzonymi pojazdami oferowana przez nas tanio laweta nierzadko jest wynajmowana także do przewozu zabytkowych. Ponadto świadczona przez nas pomoc drogowa obejmuje transport nowych aut, które nie zostały jeszcze zarejestrowane lub sprowadzonych zza granicy bez przeglądu ważnego w Polsce, a także tych, które trafiają na szrot. Zabrania się także prowadzenia czy holowania samochodu bez opłaconego ubezpieczenia.

Bądź mobilny na czas naprawy auta!

Brakuje Ci samochodu, bo musiał trafić przymusowo do warsztatu mechanika? Nie musi być to koniecznością! W ramach naszych usług możesz skorzystać bezpłatnie z auta zastępczego już od dnia kolizji czy wypadku. Przysługuje Ci ono jeśli szkodę komunikacyjną spowodował inny kierowca – z jego OC. My zajmiemy się wszelkimi formalnościami w ubezpieczalni, a Ty w tym czasie będziesz miała do dyspozycji wypożyczony środek transportu. Oprócz tego oferujemy swoją pomoc w likwidacjach szkód z Autocasco. Dowiedz się więcej na ten temat!

Sprawdź nasz cennik!

Oferowana przez nas pomoc drogowa rozliczana jest na podstawie elastycznego cennika. Wszystkie usługi, w tym skorzystanie z lawety wyceniamy indywidualnie. Ostateczna kwota uzależniona jest od wielu czynników, w tym m.in. od długości trasy, na jakiej będzie transportowany pojazd, jego wagi i wielkości. Samochody o większych gabarytach holuje się bowiem trudniej i ta czynność wymaga więcej czasu niż w przypadku osobówek.

Jeśli chcesz mieć zapewnioną tanią profesjonalną pomoc drogową, skorzystaj z naszej oferty! Pamiętaj, że przez 7 dni w tygodniu działamy na terenie Poznania i okolic!

Nasze usługi

Autoholowanie

Autoholowanie w Poznaniu i okolicach możesz liczyć na naszą pomoc drogową!

Holowanie aut

Oferujemy holowanie samochodów osobowych i najróżniejszych maszyn!

Pomoc Drogowa

Pomoc drogową na telefon w Poznaniu i okolicach!